Fiidiyowga
Faahfaahinta
| Lambarka Shayga: | DAZ-BOX |
| Cabbirka Badeecada: | 410x200x120mm |
| Midabka: | Lacag |
| Awoodda: | 2500ml |
| Qalabka: | Bir leh dahaadh budo ah oo la dhammeeyey |
| Waqtiga Bixinta: | 0.2-0.5s |
| Masaafada Bixinta | 1.5-3 inji |
| Rakibaadda: | Miiska Sare/Derbiga Ku rakiban/Sagxad |
| Nooca Bamka: | Dhibic/Buuf/Xambad ikhtiyaari ah |
| Qalabka Korontada 1aad: | Koronto DC |
| Qalabka Korontada 2aad: | Baytariyada Cabbirka 4*C |
| Nolosha Bateriga oo Ballaaran: | >30,000 oo wareeg |
| Shahaadada | CE, RoHS, FCC |
| Baakad: | 1pc/sanduuq bunni ah; 2pcs/kartoon |
| Cabbirka Kartoonka: | 45.5X25X18.5cm |
| NW/GW: | 2.80/3.15kgs |
| Liiska Baakadaha | |
| qaybiye | 1 |
| Fiilo USB ah | 1 |
| Buug-gacmeed | 1 |
| Gacmo taageero leh | 1 |
| Boolal gidaarka ku rakiban | 2 |

Su'aalaha Badiya La Weydiiyo
S: Ma dalban karnaa muunado tijaabo ah ka hor inta aan la dalban?
A: Dabcan, dalabka muunadda waa mid la aqbali karo.
S: Waa maxay habka lacag bixinta ee aad aqbasho?
A: Shuruudaha caadiga ah: T/T horay loo sii bixiyay. Qadar badan: L/C marka la arko.
Lacag yar sida khidmadaha muunada: Paypal iyo Western Union.
S: Sidee baad badanaa alaabta u soo rartaa? Imisa ayayna qaadataa in la keeno?
J: Wixii muunad ah iyo dalab yar, iyadoo degdeg ah, badanaa waxay qaadataa 3-5 maalmood. Dalabka weyn, haddii aad si degdeg ah ugu baahan tahay, waxaan alaabta ku rari karnaa hawada. Haddii aad rabto inaad kaydsato xamuulka, waxaan ku rari karnaa badda, taasoo qaadanaysa qiyaastii 30-50 maalmood, iyadoo ku xiran meesha aad u socoto.
S: Ma ka samayn karaa astaanteena badeecada iyo baakadka? Sideen u sameeyaa?
J: Fadlan keen faylasha LOGO-ga ee xallinta sare leh iyo shuruudaha, waxaan kuu samayn doonnaa sawirro si aad u xaqiijiso. Ka dib markaan helno xaqiijintaada, waxaan samayn doonnaa 2-3 muunado si aad mar kale u xaqiijiso.
Tan iyo markii la aasaasay, warshadeenu waxay soo saareysay alaabada ugu horreysa ee heerka adduunka iyadoo raacaysa mabda'a
tayo ahaan marka hore. Badeecooyinkeennu waxay sumcad wanaagsan ku yeesheen warshadaha waxayna qiimo badan ku yeesheen kalsoonida macaamiisha cusub iyo kuwa duugga ah.