Astaamaha
Dareemaha otomaatiga ah ee shaqeeya: qaybiyaha saabuunta otomaatiga ah ee aan taabashada lahayn waxaa loogu talagalay inuu nebulae ku nadiifiyo gacmaha ama khamriga, iyo inuu bixiyo qiyaas otomaatig ah oo buufin ah, taasoo suurtogalinaysa jeermis-dilis gacmo oo degdeg ah oo fudud oo baabi'isa wasakhowga isdhaafka ah, taasoo gaarta nadaafadda gacmaha ee ugu wanaagsan.
Baytarigu wuu shaqeeyaa: qaybiyaha saabuunta khamriga waxaa ku shaqeeya baytari, sidoo kale waxaa ku shaqeeya adapter. (Aan ku qalabaysnayn adapter-ka dallacaya iyo baytariyada)
Ku habboon oo Nadaafad leh: kaliya gacantaada geli dareemaha hoostiisa si aad u bilowdo qaybiyaha saabuunta, waxaad si wax ku ool ah uga fogaan kartaa infekshanka isdhaafka ah adigoon taaban qaybiyaha saabuunta. Ku habboon meelaha dadweynaha sida xafiisyada, hoteellada, isbitaallada, xarumaha caafimaadka, iskuulada, iwm.
Faahfaahinta
| Halbeegyada Tiknoolajiyadda | |
| Lambarka Moodeelka | F1407 |
| Baytari | Baytariyada cabbirka 4 x C ama fiilada USB |
| Agabka | ABS + HDPE heer sare ah, oo aan dib loo soo celin |
| Midab | caddaan, midabyo kale ayaa loo habeyn karaa |
| Cabbirka | 121.7x131.5x302 mm |
| Awoodda | 2500 ml |
| Miisaanka Alaabta | 0.95kg |
| Baakad | 1pc/sanduuq gudaha ah; 10pcs/kartoon |
| Cabbirka Kartoonka | 81X33X36.5cm |
| Noocyada biiyaha | Ikhtiyaar (Buud/Dhibic/Xumbo Bamka) |
| Meelaynta | Darbiga ku rakiban, Desktop, Tripod Stand |
Waxaa ku jira:
Qaybiyaha x1
Fiilada USB x1
Gacan-gacmeed x1
Gacan taageero x1
Boolal gidaarka ku rakiban x2
Faallooyin: baytariyada iyo adabtarada dallacaadda laguma darin xirmada
Codsiga:
Saabuunta otomaatiga ah ee aan taabashada lahayn ee Siweiyi waxaa si weyn loogu isticmaalaa jeermiska gacmaha ee guriga, xafiiska, hudheelka, suuqa wax laga iibsado, iskuulka, isbitaalka, iwm, oo loo heli karo isticmaalka shaqsiga iyo dadweynaha.
Adeegga Macaamiisha
1. Su'aalahaaga la xiriira alaabtayada ama qiimaha waxaa laga jawaabi doonaa 24 saacadood gudahood.
2. Sii wad inaad macaamiisheena u sheegto habka wax soo saarka iyo inaad ka caawiso diyaarinta kormeerka tayada haddii loo baahdo.
3. Dammaanad hal sano ah iyo adeeg mas'uul ah oo iibka kadib ah.
4. Kooxda iibka iyo injineerada xirfadlayaasha ah si loo hubiyo khibrad iibsi oo wanaagsan.
Tan iyo markii la aasaasay, warshadeenu waxay soo saareysay alaabada ugu horreysa ee heerka adduunka iyadoo raacaysa mabda'a
tayo ahaan marka hore. Badeecooyinkeennu waxay sumcad wanaagsan ku yeesheen warshadaha waxayna qiimo badan ku yeesheen kalsoonida macaamiisha cusub iyo kuwa duugga ah.