Fiidiyowga
Faahfaahinta
| Lambarka Shayga: | F1303 Bir aan miridh lahayn |
| Cabbirka Badeecada: | 120x120x260 mm |
| Midabka: | Caddaan |
| Awoodda: | 1000ml |
| Qalabka: | Bir aan Daxal lahayn |
| Dhalo: | Dib loo buuxin karo |
| Miisaanka Badeecada: | 1.25kgs |
| Awood u leh: | Batari Cabbirkiisu yahay 4*C ama Adaptor 110V/220V |
| Rakibaadda: | Darbiga ku rakiban/Sagxad |
| Nooca Bamka: | Ikhtiyaar (Buud/Dhibic/Xumbo Bamka) |
| Qiyaasta Bamka: | Bamka Dareeraha 1aad: 1ml Mar kasta |
| Bamka 2-Xambada: 0.8ml Mar kasta | |
| Bamka Buufinta 3-aad: 0.8ml Mar kasta | |
| Shahaadada: | CE, ROHS, FCC |
| Baakad: | 1pc/sanduuq bunni ah; 15pcs/kartoon |
| Cabbirka Kartoonka: | 65.5X41X29cm |
| NW/GW: | 19.50/20.50kgs |
Liiska Baakadaha:
Qaybiyaha x1
Fiilada USB x1
Gacan-gacmeed x1
Gacan taageero x1
Boolal gidaarka ku rakiban x2
Codsiga:
Saabuunta otomaatiga ah ee aan taabashada lahayn ee Siweiyi waxaa si weyn loogu isticmaalaa jeermiska gacmaha ee guriga, xafiiska, hudheelka, suuqa wax laga iibsado, iskuulka, isbitaalka, iwm, oo loo heli karo isticmaalka shaqsiga iyo dadweynaha.
Su'aalaha Badiya La Weydiiyo
S: Tayada ma la hubaa?
A: Waxaan leenahay in ka badan 10 sano oo waayo-aragnimo wax soo saar iyo iib ah, dhammaan alaabtuna waxay leeyihiin damaanad 12 bilood ah.
S: Ma dalban karnaa muunado tijaabo ah ka hor inta aan la dalban?
A: Dabcan, dalabka muunadda waa mid la aqbali karo.
S: Waa maxay habka lacag bixinta ee aad aqbasho?
A: Shuruudaha caadiga ah: T/T horay loo sii bixiyay. Qadar badan: L/C marka la arko.
Lacag yar sida khidmadaha muunada: Paypal iyo Western Union.
S: Sidee baad badanaa alaabta u soo rartaa? Imisa ayayna qaadataa in la keeno?
J: Wixii muunad ah iyo dalab yar, iyadoo degdeg ah, badanaa waxay qaadataa 3-5 maalmood. Dalabka weyn, haddii aad si degdeg ah ugu baahan tahay, waxaan alaabta ku rari karnaa hawada. Haddii aad rabto inaad kaydsato xamuulka, waxaan ku rari karnaa badda, taasoo qaadanaysa qiyaastii 30-50 maalmood, iyadoo ku xiran meesha aad u socoto.
S: Ma aqbashaa OEM & ODM?
A: Haa, waan habayn karnaa badeecadaha, calaamadaha, iyo baakadaha.
Tan iyo markii la aasaasay, warshadeenu waxay soo saareysay alaabada ugu horreysa ee heerka adduunka iyadoo raacaysa mabda'a
tayo ahaan marka hore. Badeecooyinkeennu waxay sumcad wanaagsan ku yeesheen warshadaha waxayna qiimo badan ku yeesheen kalsoonida macaamiisha cusub iyo kuwa duugga ah.