Astaamaha
Dareemaha otomaatiga ah ee shaqeeya: Mashiinka jeermiska gacmaha ee aan taabashada lahayn waxaa loogu talagalay inuu nebulae ku nadiifiyo gacmaha ama khamriga, iyo inuu bixiyo qiyaas otomaatig ah oo buufin ah, taasoo suurtogalinaysa jeermiska gacmaha oo degdeg ah oo fudud oo baabi'iya wasakhowga isdhaafka ah, iyadoo la gaarayo nadaafadda gacmaha ee ugu wanaagsan.
Ku habboon oo Nadaafad leh: kaliya gacantaada geli dareemaha hoostiisa si aad u bilowdo qaybiyaha saabuunta, waxaad si wax ku ool ah uga fogaan kartaa infekshanka isdhaafka ah adigoon taaban qaybiyaha saabuunta. Ku habboon meelaha dadweynaha sida xafiisyada, hoteellada, isbitaallada, xarumaha caafimaadka, iskuulada, iwm.
Faahfaahinta
| Lambarka Shayga: | F1307 |
| Cabbirka Badeecada: | 120x120x260 mm |
| Midabka: | Caddaan |
| Awoodda: | 1000ml |
| Qalabka: | 100% Bikro ah oo ah Bikro ah oo ah ABS Engineering Plastic |
| Dhalo: | Dib loo buuxin karo |
| Miisaanka Badeecada: | 0.90kgs |
| Awood u leh: | 4 xabbo oo ah Batariyada Cabbirka C ama Adaptarka 110V/220V * Baytariyada kuma jiraan |
| Rakibaadda: | Darbiga ku rakiban/Sagxad |
| Nooca Bamka: | Ikhtiyaar (Buud/Dhibic/Xumbo Bamka) |
| Isticmaalka Qiyaasta: | Bamka Dareeraha 1aad: 1ml Mar kasta |
| Bamka 2-Xambada: 0.8ml Mar kasta | |
| Bamka Buufinta 3-aad: 0.8ml Mar kasta | |
| Shahaadada: | CE, ROHS, FCC |
| Baakad: | 1pc/sanduuq bunni ah; 15pcs/kartoon |
| Cabbirka Kartoonka: | 65.5X41X29cm |
| NW/GW: | 13.80/14.50kgs |
Liiska Baakadaha:
Qaybiyaha x1
Fiilada USB x1
Gacan-gacmeed x1
Boolal gidaarka ku rakiban x2
Gacan taageero x 1
Faallooyin: baytariyada iyo adabtarada USB kuma jiraan xirmada
Hubinta tayada:
1. Hawsha wax soo saar kasta waxaa kormeera kooxdayada QC
2. Tayada waxaa hubiya injineer xirfadle ah.
3. Shahaadooyinka CE, FCC, ROHS waa la ansixiyay waxayna leeyihiin shatiyo iskood u leh
Adeegga Macaamiisha
1. Su'aalahaaga la xiriira alaabtayada ama qiimaha waxaa laga jawaabi doonaa 24 saacadood gudahood.
2. Sii wad inaad macaamiisheena u sheegto habka wax soo saarka iyo inaad ka caawiso diyaarinta kormeerka tayada haddii loo baahdo.
3. Dammaanad hal sano ah iyo adeeg mas'uuliyad leh oo iibka kadib ah.
4. Kooxda iibka iyo injineerada xirfadleyda ah si loo hubiyo khibrad iibsi oo wanaagsan.
Tan iyo markii la aasaasay, warshadeenu waxay soo saareysay alaabada ugu horreysa ee heerka adduunka iyadoo raacaysa mabda'a
tayo ahaan marka hore. Badeecooyinkeennu waxay sumcad wanaagsan ku yeesheen warshadaha waxayna qiimo badan ku yeesheen kalsoonida macaamiisha cusub iyo kuwa duugga ah.