Fiidiyowga
Faahfaahinta
| Lambarka Shayga: | K9 Pro Plus oo wata Wifi oo ay samaysay Tuya App |
| Cabbirka Badeecada: | 121.7 × 131.5 × 302 mm |
| Danab: | 5V 2A |
| Awoodda: | 1200ml |
| Cabbirka Fogaanshaha: | 2-10 cm |
| Mugga Codka: | Heerka 1-4 ee la hagaajin karo |
| Qiyaasta: | 0.1-2ml oo la hagaajin karo |
| Rakibaadda: | Darbiga ku rakiban, Desktop, Tripod Stand |
| Nooca Bamka: | Ikhtiyaar (Buud/Dhibic/Xumbo Bamka) |
| Cabbiraadda Baaxadda: | 30℃-39℃ (86℉-102.2℉) |
| Heerkulka Digniinta: | La hagaajin karo |
| Shahaadada: | CE, ROHS, FCC |
| Ku baahi 18 luqadood: | |
| Shiinees, Ingiriis, Isbaanish, Jabbaan, Bortuqiis, Kuuriyaan, Jarmal, Faransiis, Ruush, Talyaani, Carabi, Tukish, Thailand, Kamboodiyaan, Indooniisiyaan, Bengali, Hindi, Fiitnaam | |
| Baakad: | 1pc/sanduuqa midabka leh; 9pcs/kartoon |
| Sanduuqa Midabka waxaa ku jira: | 1x qaybiye, 1x saxaarad dhibic ah, 1x buug-gacmeed, 1x fiilada USB, 2x boolal derbi ah. |
| Cabbirka Sanduuqa Midabka leh: | 15.5 × 15.5 × 31.5cm |
| Cabbirka Kartoonka: | 49x495x36cm |
| NW/GW: | 9.45/11.60kgs |
| Faa'iidooyinka: | |
| * Beddel Luqadaha | * Qiyaasta la hagaajin karo |
| * Heerka Codka La Hagaajin Karo | * Diiwaangeli xogta cabbirka heerkulka |
| * Dejinta Awoodda | * Hal App ayaa xakamayn kara shaqooyin badan |

Dareemaha otomaatiga ah ee shaqeeya: qaybiyahan nadiifinta gacmaha ee aan taabashada lahayn waxaa loogu talagalay inuu nebulae ku nadiifiyo gacmaha ama khamriga, iyo inuu bixiyo qiyaas buufin otomaatig ah, taasoo suurtogalinaysa jeermis-dilis gacmo oo degdeg ah oo fudud oo baabi'isa wasakhowga isdhaafka ah, taasoo gaarta nadaafadda gacmaha ee ugu wanaagsan.
Qaabka Derbiga ku rakiban: Qaybiyaha saabuunta ee derbiga ku rakiban si fiican ayuu u shaqeeyaa si uu dusha sare ee miiska uga ilaaliyo wasakhda.
Baytarigu wuu shaqeeyaa oo dib loo dallaci karaa: qaybiyaha saabuunta khamriga waxaa ku shaqeeya baytari, sidoo kale waxaa ku shaqeeya adapter. (Aan ku qalabaysnayn adapter-ka dallacaadda iyo baytariyada)
Wifi waa la heli karaa: waxaa taageera Tuya App kaas oo aad ka soo dejisan karto taleefannadaada gacanta. Waad ku xakamayn kartaa dhammaan howlaha, si fudud oo ku habboon.
Tan iyo markii la aasaasay, warshadeenu waxay soo saareysay alaabada ugu horreysa ee heerka adduunka iyadoo raacaysa mabda'a
tayo ahaan marka hore. Badeecooyinkeennu waxay sumcad wanaagsan ku yeesheen warshadaha waxayna qiimo badan ku yeesheen kalsoonida macaamiisha cusub iyo kuwa duugga ah.