Awood weyn: qalabkan nadiifinta gacmaha ee otomaatiga ah wuxuu leeyahay awood weyn oo ah 1200 ml, oo ku habboon isticmaalka dareerayaasha kala duwan ee jeermiska dila iyo nadiifiyeyaasha gacmaha, isticmaalka maalinlaha ah iyo isticmaalka xirfadeed, oo ku habboon guriga, hoteellada, isbitaallada ama meelaha kale ee dadweynaha.
Dareemaha otomaatiga ah ee shaqeeya: Mashiinka jeermiska gacmaha ee aan taabashada lahayn waxaa loogu talagalay inuu nebulae ku nadiifiyo gacmaha ama khamriga, iyo inuu bixiyo qiyaas otomaatig ah oo buufin ah, taasoo suurtogalinaysa jeermiska gacmaha oo degdeg ah oo fudud oo baabi'iya wasakhowga isdhaafka ah, iyadoo la gaarayo nadaafadda gacmaha ee ugu wanaagsan.


| Lambarka Shayga: | K9 Pro Dual |
| Cabbirka Badeecada: | 121.7 × 131.5 × 302 mm |
| Danab: | 5V 2A |
| Awoodda: | 1200ml |
| Cabbirka Fogaanshaha: | 2-10cm |
| Mugga Codka: | Heerka 1-4 ee la hagaajin karo |
| Qiyaasta: | 0.1-2ml oo la hagaajin karo |
| Rakibaadda: | Darbiga ku rakiban, Desktop, Tripod Stand |
| Nooca Bamka: | Ikhtiyaar (Buud/Dhibic/Xumbo Bamka) |
| Cabbiraadda Baaxadda: | 30℃-39℃ (86℉-102.2℉) |
| Heerkulka Digniinta: | La hagaajin karo |
| Shahaadada: | CE, ROHS, FCC |
| Ku baahi 18 luqadood: | |
| Shiinees, Ingiriis, Isbaanish, Jabbaan, Bortuqiis, Kuuriyaan, Jarmal, Faransiis, Ruush, Talyaani, Carabi, Tukish, Thailand, Kamboodiyaan, Indooniisiyaan, Bengali, Hindi, Fiitnaam | |
| Xirmo laba-geesood ah oo K9 Pro ah: | 1pc/sanduuqa midabka leh; 9pcs/kartoon |
| Hal sanduuq oo midab leh ayaa ka kooban: 1x qaybiye, 1x saxaarad dhibic ah, 1x buug-gacmeed, 1x fiilada USB, 2x boolal derbi ah. | |
| 15.5 × 15.5 × 31.5cm | |
| 49x495x35cm | |
| 9.45/11.60kgs | |
| Xirmo Tripod ah: | 1pc/sanduuq bunni ah; 20pcs/kartoon |
| 71X38X32cm | |
| 15.8/16.5kgs | |
Tan iyo markii la aasaasay, warshadeenu waxay soo saareysay alaabada ugu horreysa ee heerka adduunka iyadoo raacaysa mabda'a
tayo ahaan marka hore. Badeecooyinkeennu waxay sumcad wanaagsan ku yeesheen warshadaha waxayna qiimo badan ku yeesheen kalsoonida macaamiisha cusub iyo kuwa duugga ah.