Awood weyn: qalabkan nadiifinta gacmaha ee otomaatiga ah wuxuu leeyahay awood weyn oo ah 1200 ml, oo ku habboon isticmaalka dareerayaasha kala duwan ee jeermiska dila iyo nadiifiyeyaasha gacmaha, isticmaalka maalinlaha ah iyo isticmaalka xirfadeed, oo ku habboon guriga, hoteellada, isbitaallada ama meelaha kale ee dadweynaha.






Dareemaha otomaatiga ah ee shaqeeya: Mashiinka jeermiska gacmaha ee aan taabashada lahayn waxaa loogu talagalay inuu nebulae ku nadiifiyo gacmaha ama khamriga, iyo inuu bixiyo qiyaas otomaatig ah oo buufin ah, taasoo suurtogalinaysa jeermiska gacmaha oo degdeg ah oo fudud oo baabi'iya wasakhowga isdhaafka ah, iyadoo la gaarayo nadaafadda gacmaha ee ugu wanaagsan.
Ku habboon oo Nadaafad leh: kaliya gacantaada geli dareemaha hoostiisa si aad u bilowdo qaybiyaha saabuunta, waxaad si wax ku ool ah uga fogaan kartaa infekshanka isdhaafka ah adigoon taaban qaybiyaha saabuunta. Ku habboon meelaha dadweynaha sida xafiisyada, hoteellada, isbitaallada, xarumaha caafimaadka, iskuulada, iwm.
| Lambarka Shayga: | K9 Pro Plus |
| Cabbirka Badeecada: | 121.7 × 131.5 × 302 mm |
| Danab: | 5V 2A |
| Awoodda: | 1200ml |
| Cabbirka Fogaanshaha: | 2-10cm |
| Mugga Codka: | Heerka 1-4 ee la hagaajin karo |
| Qiyaasta: | 0.1-2ml oo la hagaajin karo |
| Rakibaadda: | Darbiga ku rakiban, Desktop, Tripod Stand |
| Nooca Bamka: | Ikhtiyaar (Buud/Dhibic/Xumbo Bamka) |
| Cabbiraadda Baaxadda: | 30℃-39℃ (86℉-102.2℉) |
| Heerkulka Digniinta: | La hagaajin karo |
| Shahaadada: | CE, ROHS, FCC |
| Ku baahi 18 luqadood: | |
| Shiinees, Ingiriis, Isbaanish, Jabbaan, Bortuqiis, Kuuriyaan, Jarmal, Faransiis, Ruush, Talyaani, Carabi, Tukish, Thailand, Kamboodiyaan, Indooniisiyaan, Bengali, Hindi, Fiitnaam | |
| Xirmada K9 Pro Plus: | 1pc/sanduuqa midabka leh; 9pcs/kartoon |
| Hal sanduuq oo midab leh ayaa ka kooban: 1x qaybiye, 1x saxaarad dhibic ah, 1x buug-gacmeed, 1x fiilada USB, 2x boolal derbi ah. | |
| 15.5 × 15.5 × 31.5cm | |
| 49x495x35cm | |
| 9.45/11.60kgs | |
| Xirmo Tripod ah: | 1pc/sanduuq bunni ah; 20pcs/kartoon |
| 71X38X32cm | |
| 15.8/16.5kgs | |
Su'aalaha Badiya La Weydiiyo
S: Badeecadu waa raqiis, tayada ma la damaanad qaaday?
A: Waxaan leenahay in ka badan 10 sano oo waayo-aragnimo wax soo saar iyo iib ah, dhammaan alaabtuna waxay leeyihiin damaanad 12 bilood ah.
S: Ma dalban karnaa muunado tijaabo ah ka hor inta aan la dalban?
A: Dabcan, dalabka muunadda waa mid la aqbali karo.
S: Waa maxay habka lacag bixinta ee aad aqbasho?
A: Shuruudaha caadiga ah: T/T horay loo sii bixiyay. Qadar badan: L/C marka la arko.
Lacag yar sida khidmadaha muunada: Paypal iyo Western Union.
S: Sidee baad badanaa alaabta u soo rartaa? Imisa ayayna qaadataa in la keeno?
J: Wixii muunad ah iyo dalab yar, iyadoo degdeg ah, badanaa waxay qaadataa 3-5 maalmood. Dalabka weyn, haddii aad si degdeg ah ugu baahan tahay, waxaan alaabta ku rari karnaa hawada. Haddii aad rabto inaad kaydsato xamuulka, waxaan ku rari karnaa badda, taasoo qaadanaysa qiyaastii 30-50 maalmood, iyadoo ku xiran meesha aad u socoto.
Tan iyo markii la aasaasay, warshadeenu waxay soo saareysay alaabada ugu horreysa ee heerka adduunka iyadoo raacaysa mabda'a
tayo ahaan marka hore. Badeecooyinkeennu waxay sumcad wanaagsan ku yeesheen warshadaha waxayna qiimo badan ku yeesheen kalsoonida macaamiisha cusub iyo kuwa duugga ah.