Qaybiyaha Hawada Sarewaa qalab hagaajin kara tayada hawada ee meelaha lagu noolaado iyo kuwa shaqada, si toos ah u nadiifiya hawada, oo ku dari kara udgoon. Waxay baabi'in kartaa urta kala duwan ee hawada ku jirta, waxayna nadiifin kartaa, oo si joogto ah u ilaalin kartaa udgoonka hawada gudaha, kaas oo aan waxyeello u lahayn jidhka aadanaha. Xawaashyada waxaa laga soo saaraa dhirta dabiiciga ah. Cadarrada dabiiciga ah waxay leeyihiin saameyn cusub oo cusboonaysiin leh. Waxaa loo isticmaalaa in lagu buufiyo buufinta aerosol si loo kordhiyo urta wanaagsan ee musqusha, hudheelka, xafiiska, qolka shirarka, musqusha, iwm.
| Lambarka Shayga: | ADS01 |
| Cabbirka Badeecada: | 212x90x90 mm |
| Midabka: | Caddaan |
| Qalabka: | PP |
| Miisaanka Badeecada: | 185g |
| Waqtiga Dhexda: | 5/15/30 daqiiqo (la hagaajin karo) |
| Koronto: | 2 x Baytariyada AA (kuma jiraan) |
| Qiyaasta: | 0.1ml |
| Rakibaadda: | Darbiga ku rakiban, Desktop |
| Awoodda Aerosol-ka ee Ku Habboon: | 300ml |
| Cabbirka Aerosol-ka ee La jaanqaadaya (H x Diam.): | Qiyaastii 14 x 6.5cm |
| Codsiga: | musqusha guriga, musqulaha dadweynaha, hoteelka, makhaayadda iyo waxyaabo kaloo badan |
| Xirmada waxaa ku jira: | 1 x Otomaatig ahQaybiyaha Hawada Sare(baytari iyo aerosol kuma jiraan) |
| Shahaadada: | CE, ROHS, FCC |
| Baakad: | 24 xabbo/kartoon, baakad ammaan ah |
| Cabbirka Kartoonka: | 50X38X22 cm |
| NW/GW: | 4.39/4.98 kgs |
ShirkadHabka QC ee qaybinta saabuunta
1. Kormeerka walxaha ceeriin iyo qaybaha dayactirka, 100% marin
2. Kormeerka habka wax soo saarka, 100% marin
3. Tijaabinta alaabada la dhammeeyay, sida korontada, cabbiraadda heerkulka iyo cabbirka, shaqada bamka, iwm, 100% marin
Shenzhen Siweiyi Technology Co., Ltd waa soo-saare khibrad leh oo ku yaal Shenzhen, Shiinaha, oo leh mashiinno wax soo saar oo horumarsan, koox khibrad leh oo R&D ah, warshad daboolaysa in ka badan 3000㎡, waxaan inta badan soo saarnaa qaybo kala duwan oo nadiifiya gacmaha.
Qaybaha saabuunta ee aanu isticmaalno waxay leeyihiin codsiyo kala duwan, sida hudheelka, guriga, xafiiska, dugsiga, suuqa wax iibsiga, iwm, iyadoo la adeegsanayo ama aan lahayn cabbir heerkulka, waxaana lagu dhejin karaa miiska, derbiga ama tripod, waxaana la heli karaa shatiyo iyo shahaadooyin badan sida CE, RoHs, FCC.
Ma bixinno oo keliya alaab, laakiin sidoo kale waxaan bixinnaa naqshado gaagaaban, dhammaystiran oo shaqsiyeed iyadoo loo eegayo baahida macaamiisha. Waxaan leenahay koox xirfadlayaal ah oo QC ah waxaanan hubineynaa in dhammaan alaabada la baaro iyadoo lagu saleynayo shuruudaha AQL ka hor inta aan la soo rarin.
Tan iyo markii la aasaasay, warshadeenu waxay soo saareysay alaabada ugu horreysa ee heerka adduunka iyadoo raacaysa mabda'a
tayo ahaan marka hore. Badeecooyinkeennu waxay sumcad wanaagsan ku yeesheen warshadaha waxayna qiimo badan ku yeesheen kalsoonida macaamiisha cusub iyo kuwa duugga ah.