Awood weyn: qalabkan nadiifinta gacmaha ee otomaatiga ah wuxuu leeyahay awood weyn oo ah 1000 ml, oo ku habboon isticmaalka dareerayaasha kala duwan ee jeermiska dila iyo nadiifiyeyaasha gacmaha, isticmaalka maalinlaha ah iyo isticmaalka xirfadeed, oo ku habboon guriga, hoteellada, isbitaallada ama meelaha kale ee dadweynaha.
Ku habboon oo Nadaafad leh: kaliya gacantaada geli dareemaha hoostiisa si aad u bilowdo qaybiyaha saabuunta, waxaad si wax ku ool ah uga fogaan kartaa infekshanka isdhaafka ah adigoon taaban qaybiyaha saabuunta. Ku habboon meelaha dadweynaha sida xafiisyada, hoteellada, isbitaallada, xarumaha caafimaadka, iskuulada, iwm.

| Lambarka Shayga: | F1307 oo leh meel dabaq ah |
| Cabbirka Saabuunta Saabuunta: | 120x120x260 mm |
| Midabka Saabuunta Qaybinta: | Caddaan |
| Awoodda Qaybinta Saabuunta: | 1000ml |
| Qalabka Saabuunta: | 100% Bikro ah oo ah Bikro ah oo ah ABS Engineering Plastic |
| Dhalada Saabuunta Qaybinta: | Dib loo buuxin karo |
| Miisaanka Qaybiyaha Saabuunta: | 0.90kgs |
| Awood u leh: | Batari Cabbirkiisu yahay 4*C ama Adaptor 110V/220V |
| Meesha la istaago ee dabaqa: | Qalabka Saxanka: Bir leh dahaadh budo ah Waxyaabaha Tube: Aluminium oo leh dahaarka budada Saldhigga Qalabka: Bir leh dahaadh budo ah |
| Nooca Bamka: | Ikhtiyaar (Buud/Dhibic/Xumbo Bamka) |
| Isticmaalka Qiyaasta: | Bamka Dareeraha 1aad: 1ml Mar kasta |
| Bamka 2-Xambada: 0.8ml Mar kasta | |
| Bamka Buufinta 3-aad: 0.8ml Mar kasta | |
| Shahaadada: | CE, ROHS, FCC |
| Baakad: | 1 seti/kartoon |
| Cabbirka Kartoonka: | 36X34X20cm |
| NW/GW: | 5.6/6.2kgs |
Tan iyo markii la aasaasay, warshadeenu waxay soo saareysay alaabada ugu horreysa ee heerka adduunka iyadoo raacaysa mabda'a
tayo ahaan marka hore. Badeecooyinkeennu waxay sumcad wanaagsan ku yeesheen warshadaha waxayna qiimo badan ku yeesheen kalsoonida macaamiisha cusub iyo kuwa duugga ah.