Dareemaha otomaatiga ah ee shaqeeya: Mashiinka jeermiska gacmaha ee aan taabashada lahayn waxaa loogu talagalay inuu nebulae ku nadiifiyo gacmaha ama khamriga, isla markaana uu bixiyo qiyaas buufin otomaatig ah, taasoo suurtogalinaysa jeermis dile gacan oo degdeg ah oo fudud isla markaana gaarta nadaafadda gacmaha ee ugu wanaagsan.
Ku habboon oo Nadaafad leh: kaliya gacantaada geli dareemaha hoostiisa si aad u bilowdo qaybiyaha saabuunta, waxaad si wax ku ool ah uga fogaan kartaa infekshanka isdhaafka ah adigoon taaban qaybiyaha saabuunta. Ku habboon meelaha dadweynaha sida xafiisyada, hoteellada, isbitaallada, xarumaha caafimaadka, iskuulada, iwm.
| Lambarka Shayga: | DAZ-BOX oo leh Sagxad Dabaqeed |
| Cabbirka Badeecada: | 410x200x120mm |
| Midabka: | Lacag |
| Awoodda: | 2500ml |
| Qalabka: | Bir leh dahaadh budo ah oo la dhammeeyey |
| Waqtiga Bixinta: | 0.2-0.5s |
| Masaafada Bixinta | 1.5-3 inji |
| Meesha la istaago ee dabaqa: | Qalabka Saxanka: Bir leh dahaadh budo ah Waxyaabaha Tube: Aluminium oo leh dahaarka budada Saldhigga Qalabka: Bir leh dahaadh budo ah |
| Nooca Bamka: | Dhibic/Buuf/Xambad ikhtiyaari ah |
| Qalabka Korontada 1aad: | Koronto DC |
| Qalabka Korontada 2aad: | Baytariyada Cabbirka 4*C |
| Nolosha Bateriga oo Ballaaran: | >30,000 oo wareeg |
| Shahaadada | CE, RoHS, FCC |
| Baakad: | 1 seti/kartoon |
| Cabbirka Kartoonka: | 47X36.5X39.5cm |
| NW/GW: | 9.5/10.35kgs |




Tan iyo markii la aasaasay, warshadeenu waxay soo saareysay alaabada ugu horreysa ee heerka adduunka iyadoo raacaysa mabda'a
tayo ahaan marka hore. Badeecooyinkeennu waxay sumcad wanaagsan ku yeesheen warshadaha waxayna qiimo badan ku yeesheen kalsoonida macaamiisha cusub iyo kuwa duugga ah.