Dareemaha otomaatiga ah ee shaqeeya: mashiinka jeermiska gacmaha ee aan taabashada lahayn waxaa loogu talagalay inuunebulaejeermis dile gacmaha ama khamriga, iyo bixinta qiyaasta buufinta otomaatiga ah, taasoo suurtogalinaysa jeermis dile gacmaha oo degdeg ah oo fudud iyo in la gaaroesnadaafadda gacanta ee ugu wanaagsan.
Ku habboon oo Nadaafad leh:jHaddii aad gacantaada hoos dhigto dareemaha si aad u bilowdo qaybiyaha saabuunta, waxaad si wax ku ool ah uga fogaan kartaa infekshanka isdhaafka ah adigoon taaban qaybiyaha saabuunta. Ku habboon meelaha dadweynaha sida xafiisyada, hoteellada, isbitaallada, xarumaha caafimaadka, iskuulada, iwm.






| Lambarka Shayga: | F12 |
| Cabbirka Badeecada: | 126.2*18m2.2*271.5m |
| Danab: | 5V 2A |
| Awoodda: | 1000ml |
| Cabbirka Fogaanshaha: | 2-10cm |
| Mugga Codka: | Heerka 1-4 ee la hagaajin karo |
| Qiyaasta: | 0.1-2ml oo la hagaajin karo |
| Rakibaadda: | Darbiga ku rakiban, Desktop, Tripod Stand |
| Nooca Bamka: | Ikhtiyaar (Buud/Dhibic/Xumbo Bamka) |
| Cabbiraadda Baaxadda: | 0℃-42℃(0℉-107.6℉) |
| Heerkulka Shaqada: | 10-40℃(50℉-104℉) |
| Heerkulka Digniinta: | La hagaajin karo (37.3-39℃) |
| Awood u leh: | Baytariga AA, baytariga 18650, Nooca C koronto |
| Shahaadada: | CE, ROHS, FCC |
| Ku baahi 18 luqadood: | |
| Shiinees, Ingiriis, Isbaanish, Jabbaan, Bortuqiis, Kuuriyaan, Jarmal, Faransiis, Ruush, Talyaani, Carabi, Tukish, Thailand, Kamboodiyaan, Indooniisiyaan, Bengali, Hindi, Fiitnaam | |
| Xirmada F12: | 1pc/sanduuqa midabka leh; 12pcs/kartoon |
| Hal sanduuq oo midab leh ayaa ka kooban: 1x qaybiye, 1x saxaarad dhibic ah, 1x buug-gacmeed, 1x fiilada USB, 2x boolal derbi ah. | |
| 14x14x30cm | |
| 57 × 44.5 × 30.5cm | |
| 9.80/12.90kgs | |
| Xirmo Tripod ah: | 1pc/sanduuq bunni ah; 20pcs/kartoon |
| 71X38X32cm | |
| 15.8/16.5kgs | |
Tan iyo markii la aasaasay, warshadeenu waxay soo saareysay alaabada ugu horreysa ee heerka adduunka iyadoo raacaysa mabda'a
tayo ahaan marka hore. Badeecooyinkeennu waxay sumcad wanaagsan ku yeesheen warshadaha waxayna qiimo badan ku yeesheen kalsoonida macaamiisha cusub iyo kuwa duugga ah.