Fiidiyowga
Astaamaha:
Cabbirka heerkulka masaafada dheer: iyadoo gudaha lagu sameeyay dareeme tayo sare leh, qaybiyaha saabuunta dareeraha ah ee K9 Pro F wuxuu la socon karaa heerkulka ilaa 3m, aad ayuu ugu habboon yahay in lagu isticmaalo meelaha dadweynaha, sida iskuulka, hoteelka, isbitaalka, suuqa wax iibsiga, iwm.
Qaabka Derbiga ku rakiban: Qaybiyaha nadiifinta otomaatiga ah ee ku rakiban derbiga si fiican ayuu u shaqeeyaa si uu dusha sare ee miiska uga dhigo mid nadiif ah oo aan wasakh lahayn.
Baytarigu wuu shaqeeyaa oo dib loo dallaci karaa: saabuuntan khamriga lagu shubo waxaa ku shaqeeya baytariyada AA ama 18650, waxaana sidoo kale ku shaqeeya adapter. (Aan ku qalabaysnayn adapter-ka dallacaadda iyo baytariyada).
Ku habboon oo Nadaafad leh: kaliya gacantaada geli dareemaha si aad u bilowdo qaybiyaha saabuunta baabuurta, waxaad si wax ku ool ah uga fogaan kartaa infekshanka isdhaafka ah adigoon taaban qaybiyaha saabuunta. Ku habboon meelaha dadweynaha sida xafiisyada, hoteellada, isbitaallada, xarumaha caafimaadka, dugsiyada, iwm. Waxay cabbirtaa heerkulka gacmaha iyo foodda isku mar.


| Lambarka Shayga: | K9 Pro F |
| Cabbirka Badeecada: | 121.7 × 131.5 × 302 mm |
| Danab: | 5V 2A |
| Awoodda: | 1200ml |
| Cabbirka Fogaanshaha: | 3m |
| Mugga Codka: | Heerka 1-4 ee la hagaajin karo |
| Qiyaasta: | 0.1-2ml oo la hagaajin karo |
| Rakibaadda: | Darbiga ku rakiban, Desktop, Tripod Stand |
| Nooca Bamka: | Ikhtiyaar (Buud/Dhibic/Xumbo Bamka) |
| Cabbiraadda Baaxadda: | 30℃-39℃ (86℉-102.2℉) |
| Heerkulka Digniinta: | La hagaajin karo |
| Shahaadada: | CE, ROHS, FCC |
| Ku baahi 18 luqadood: | |
| Shiinees, Ingiriis, Isbaanish, Jabbaan, Bortuqiis, Kuuriyaan, Jarmal, Faransiis, Ruush, Talyaani, Carabi, Tukish, Thailand, Kamboodiyaan, Indooniisiyaan, Bengali, Hindi, Fiitnaam | |
| Baakad: | 1pc/sanduuqa midabka leh; 9pcs/kartoon |
| Sanduuqa Midabka waxaa ku jira: | Qaybiyaha x1 Fiilada USB x1 Gacan-ku-haynta x1 Xidhmo taageero x1 Biraawsarro gidaarka ku rakiban x2 Saxanka dhibicda x1Xidhmo x1 Saxanka daboolka dambe x1Xidhmo kartoon ah: 9 xabbo/kartoonCabbirka kartoonka ugu weyn: 49x495x35 CMMiisaanka: 11.6 kg/kartoon Faallooyin: baytariyada iyo adabtarada USB kuma jiraan xirmada |
| Cabbirka Sanduuqa Midabka leh: | 15.5 × 15.5 × 31.5cm |
| Cabbirka Kartoonka: | 49x495x35cm |
| NW/GW: | 9.45/11.60kgs |
| Lambarka Shayga: | K9 Pro F |
| Cabbirka Badeecada: | 121.7 × 131.5 × 302 mm |
| Danab: | 5V 2A |
| Awoodda: | 1200ml |
| Cabbirka Fogaanshaha: | 3m |
| Mugga Codka: | Heerka 1-4 ee la hagaajin karo |
| Qiyaasta: | 0.1-2ml oo la hagaajin karo |
| Rakibaadda: | Darbiga ku rakiban, Desktop, Tripod Stand |
| Nooca Bamka: | Ikhtiyaar (Buud/Dhibic/Xumbo Bamka) |
| Cabbiraadda Baaxadda: | 30℃-39℃ (86℉-102.2℉) |
| Heerkulka Digniinta: | La hagaajin karo |
| Shahaadada: | CE, ROHS, FCC |
| Ku baahi 18 luqadood: | |
| Shiinees, Ingiriis, Isbaanish, Jabbaan, Bortuqiis, Kuuriyaan, Jarmal, Faransiis, Ruush, Talyaani, Carabi, Tukish, Thailand, Kamboodiyaan, Indooniisiyaan, Bengali, Hindi, Fiitnaam | |
| Baakad: | 1pc/sanduuqa midabka leh; 9pcs/kartoon |
| Sanduuqa Midabka waxaa ku jira: | Qaybiyaha x1 Fiilada USB x1 Gacan-ku-haynta x1 Xidhmo taageero x1 Biraawsarro gidaarka ku rakiban x2 Saxanka dhibicda x1Xidhmo x1 Saxanka daboolka dambe x1Xidhmo kartoon ah: 9 xabbo/kartoonCabbirka kartoonka ugu weyn: 49x495x35 CMMiisaanka: 11.6 kg/kartoon Faallooyin: baytariyada iyo adabtarada USB kuma jiraan xirmada |
| Cabbirka Sanduuqa Midabka leh: | 15.5 × 15.5 × 31.5cm |
| Cabbirka Kartoonka: | 49x495x35cm |
| NW/GW: | 9.45/11.60kgs |
Tan iyo markii la aasaasay, warshadeenu waxay soo saareysay alaabada ugu horreysa ee heerka adduunka iyadoo raacaysa mabda'a
tayo ahaan marka hore. Badeecooyinkeennu waxay sumcad wanaagsan ku yeesheen warshadaha waxayna qiimo badan ku yeesheen kalsoonida macaamiisha cusub iyo kuwa duugga ah.