Fiidiyowga
Astaamaha:
Dareemaha otomaatiga ah ee shaqeeya: saabuunta jeermiska gacmaha ee aan taabashada lahayn waxaa loogu talagalay in lagu nadiifiyo jeermiska gacmaha ama khamriga, iyo in la bixiyo qiyaas otomaatig ah oo buufin ah, taasoo suurtogalinaysa jeermiska gacmaha oo degdeg ah oo fudud oo baabi'isa wasakhowga isdhaafka ah, iyadoo la gaarayo nadaafadda gacmaha ee ugu wanaagsan.
Qaabka Derbiga ku rakiban: Qaybiyaha nadiifiyaha ee derbiga ku rakiban si fiican ayuu uga ilaaliyaa meelaha wasakhaysan ee dusha sare ee miiska.
Baytarigu wuu shaqeeyaa oo dib loo dallaci karaa: saabuuntan khamriga lagu shubo waxaa ku shaqeeya baytari, waxaana sidoo kale ku shaqeeya adapter. (Aan ku qalabaysnayn adapter-ka dallacaadda iyo baytariyada)
Ku habboon oo Nadaafad leh: kaliya gacantaada geli dareemaha si aad u bilowdo qaybiyaha saabuunta, waxaad si wax ku ool ah uga fogaan kartaa infekshanka isdhaafka ah adigoon taaban qaybiyaha saabuunta. Ku habboon meelaha dadweynaha sida xafiisyada, hoteellada, isbitaallada, xarumaha caafimaadka, iskuulada, iwm. Waxay cabbirtaa heerkulka gacmaha iyo foodda isku mar.









| Halbeegyada Tiknoolajiyadda | |
| Baytari | 4 baytariyo AA ah, 2 baytariyo 18650 ah ama USB |
| Agabka | ABS + HDPE heer sare ah, oo aan dib loo soo celin |
| Midab | caddaan, midabyo kale ayaa loo habeyn karaa |
| Cabbirka | 121.7 × 131.5 × 302 mm |
| Awoodda | 1200 ml |
| Saxnaanta | ±0.2°C |
| Heerkulka deegaanka | 10-40°C (15°C-35°C ayaa ugu fiican) |
| Cabbiraadda baaxadda | 0-50°C |
| Nooca digniinta | biligleynaya + qaylinaya "DIDIDI" |
| Noocyada biiyaha | Ikhtiyaar (Buud/Dhibic/Xumbo Bamka) |
| Meelaynta | Darbiga ku rakiban, Desktop, Tripod Stand |
Xirmada waxaa ku jira:
Qaybiyaha x1
Fiilada USB x1
Gacan-gacmeed x1
Gacan taageero x1
Boolal gidaarka ku rakiban x2
Saxanka daadinta x1
Mawjad x1
Saxanka daboolka dambe x1
Tirada kartoonka: 9 xabbo/kartoon
Cabbirka kartoonka ugu weyn: 49x49x36 CM
Miisaanka: 11.6 kg/kartoon
Faallooyin: baytariyada iyo adabtarada USB kuma jiraan xirmada
Tan iyo markii la aasaasay, warshadeenu waxay soo saareysay alaabada ugu horreysa ee heerka adduunka iyadoo raacaysa mabda'a
tayo ahaan marka hore. Badeecooyinkeennu waxay sumcad wanaagsan ku yeesheen warshadaha waxayna qiimo badan ku yeesheen kalsoonida macaamiisha cusub iyo kuwa duugga ah.